A page of recipes from Eva Oswalt’s cookbook she created while interned at Ravensbrück
Подробиці
Артефакт

Сторінка рецептів з кулінарної книги Єви Освальт

Єва Освальт народилася в Кельні, Німеччина, у єврейській родині. У неї були дві молодші сестри, Кейт і Труд. У 1927 році Єва переїхала зі своєю донькою Гайдемарі та чоловіком неєврейського походження до Дрездена. Пізніше Єва та Карл розлучилися, і мати отримала опіку над Гайдемарі. Єва з донькою переїхали до Мерано, Італія. Коли в 1938 році закінчився строк дії паспорта Єви, їй довелося повернутися до Німеччини. Вважаючи, що Гайдемарі буде в більшій безпеці з батьком, Єва повернула опіку Карлу в Дрездені. Приїхавши до Кельна, Єва і її мати Ельза були затримані СС. Ельзу відправили в Аушвіц, де її вбили. Єву в 1943 році відправили до табору Равенсбрюк.

Ближче до кінця війни її змусили здійснити марш смерті, з якого вона втекла. Зрештою Єва повернулася до Дрездена, щоб знайти доньку. Коли вона приїхала, то побачила місто в руїнах після повітряних нальотів, і дізналася, що Гайдемарі загинула під час атак.

Цю сторінку взято з кулінарної книги, яку Єва написала у в’язниці в таборі Равенсбрюк.

Транскрипт

Ключові слова


  • US Holocaust Memorial Museum Collection, gift of Eva Guttsmann Ostwalt
Переглянути архівні документи

Цю сторінку також перекладено наступними мовами

Thank you for supporting our work

We would like to thank Crown Family Philanthropies, Abe and Ida Cooper Foundation, the Claims Conference, EVZ, and BMF for supporting the ongoing work to create content and resources for the Holocaust Encyclopedia. View the list of donor acknowledgement.