Після поразки Франції в червні 1940 року Німеччина намагалася здобути перевагу в повітрі над Великою Британією як прелюдію до вторгнення в Британію. Незважаючи на багатомісячні повітряні атаки, Німеччина не змогла знищити британські Королівські повітряні сили (RAF). Восени 1940 року вторгнення було відкладено на невизначений термін. Німецька бомбардувальна кампанія проти Британії тривала до травня 1941 року. Зрештою німці припинили повітряні атаки, в першу чергу, через підготовку до вторгнення в Радянський Союз у червні 1941 року.
Багато з найжорстокіших зіткнень відбуваються над скелями Дувра на південно-східному узбережжі.. Німці атакують у великій кількості, і наші зенітні батареї, а також пілоти наших винищувачів, продовжують розбивати їх у великій кількості. Загороджувальним аеростатам, природно, доводиться несолодко в цих краях.. Нацистам легко стріляти в них, вони не можуть відстрілюватися. Але зенітники можуть і діють. [Музика] Багато ворожих пілотів рятуються втечею і потрапляють у полон. У будь-якому випадку, так швидко, як аеростати пошкоджують, так само швидко ми їх замінюємо. Все це є частиною битви за Британію. Але найбільш суттєву, видовищну й блискучу частину великої повітряної кампанії виконує винищувальна авіаційна дивізія. Постійно в дії, винищувачі «Гаррікейн» і «Спітфайр» заправляються та переозброюються, готуючись до наступної сутички. Вам всім відомо, які величезні втрати понесли німці. Це все завдяки хлопцям, які виконують завдання. Через Дуврську протоку бліцкриг розбивається винищувальними ескадрильями; майже дві тисячі ворожих літаків знищено під час першого року оборони Британії. Ось один із них — «Гайнкель 112».
We would like to thank Crown Family Philanthropies, Abe and Ida Cooper Foundation, the Claims Conference, EVZ, and BMF for supporting the ongoing work to create content and resources for the Holocaust Encyclopedia. View the list of donor acknowledgement.