У 1936 році Німеччина та Італія підписали угоду про військовий союз. Обидві держави утворили так звану Вісь Берлін-Рим. На цих кадрах зображений державний візит італійського фашистського лідера Беніто Муссоліні до Німеччини у вересні 1937 року. Він зустрівся з Гітлером у Мюнхені, і обидва лідери також відвідали інші частини Німеччини. Під час державного візиту Муссоліні взяв участь у військовому параді у Берліні, столиці Німеччини. Хоча обидва диктатори заявили про своє прагнення до миру, в 1939 році Німеччина почне Другу світову війну. Тоді Італія вступить у війну як союзник Німеччини проти Великобританії та Франції.
Німеччина оголосила римське свято для Муссоліні. Доля Європи пов’язана з диктатором Італії, який тріумфально наближається до Мюнхена, щоб узяти участь у доленосній конференції з колегою-диктатором Гітлером. Підготовлено ґрунт до зустрічі, яка так багато значить для миру на всьому континенті. Це подія, що створює історію, рукостискання диктатур. Сьогодні двоє колишніх єфрейторів світової війни, здається, крокують пліч-о-пліч, і весь світ запитує, чи марширують вони разом за конфлікт чи за мир? Ця могутня демонстрація тевтонського поклоніння сучасному Цезарю є незвичайною. З часів інших цезарів сини Рейну й Тибру були природними ворогами. Але на даний момент Рим і Берлін вирішують залишити минуле в минулому. Відповідаючи на гостинність Муссоліні три роки тому, Гітлер демонструє свою могутність перед своїм братом-диктатором, можливо, щоб вразити Італію, а також світ своєю потенційною силою. Історія показує, що сьогоднішні друзі часто стають ворогами завтра. Серед усієї цієї бойової демонстрації диктатори проголошують, що вони — за мир, а наляканий світ сподівається на краще.
We would like to thank Crown Family Philanthropies, Abe and Ida Cooper Foundation, the Claims Conference, EVZ, and BMF for supporting the ongoing work to create content and resources for the Holocaust Encyclopedia. View the list of donor acknowledgement.