Положення Версальського договору 1919 року забороняли Німеччині (переможеній у Першій світовій війні) розміщувати збройні сили в демілітаризованій зоні в Рейнській області — регіоні на заході Німеччини, що межує з Францією, Бельгією та частиною Нідерландів. Договір передбачав, що війська союзників, включно з американськими військами, займуть регіон. 7 березня 1936 року, грубо порушуючи договір, Гітлер наказав німецьким військам знову окупувати зону. Гітлер зробив ставку на те, що західні держави не втрутяться. Його дії викликали засудження з боку Великої Британії та Франції, але жодна з країн не втрутилася, щоб забезпечити дотримання договору. На цих кадрах видно, як німецькі війська увійшли в Рейнську зону.
У тіні великого Кельнського собору марширують німецькі війська, коли починається вторгнення в демілітаризовану зону. Прибувають люди й зброя. Вперше за 17 років на вулицях міста чути стройовий крок. Молоді й старі вітають військових, не припускаючи думки про можливий результат зухвалого удару Гітлера. Повсюди радість. Як легко в екстазі миті забуваються жахи війни. Кобленц-на-Рейні, колись зайнятий військами дядька Сема. Тепер на варті стоять нацистські чатові.
We would like to thank Crown Family Philanthropies, Abe and Ida Cooper Foundation, the Claims Conference, EVZ, and BMF for supporting the ongoing work to create content and resources for the Holocaust Encyclopedia. View the list of donor acknowledgement.